Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

Złote Piaski w Bułgarii

Złote Piaski w Bułgarii

Post by relatedRelated post

Złote Piaski w Bułgarii

Bułgaria znana jest polskim turystom ze względu na wspaniałe wybrzeże Morza Czarnego, które oferuje rewelacyjne warunki do plażowania i kąpieli. Najczęściej jako miejsce spędzenia urlopu wczasowicze wybierają dwa największe kurorty- Słoneczny Brzeg i Złote Piaski. Obydwa oprócz plaż i słonecznej pogody oferują zakwaterowanie na najwyższym poziomie w atrakcyjnym cenach. Dla wielu hasło kwatery w Bułgarii jest równoznaczne z wakacjami właśnie w tych dwóch ośrodkach.

Złote Piaski swą nazwę zyskały dzięki słynnej, pięknej, „złotej” plaży o szerokości 100m i długości 4km. Kurort oferuje liczne bary, puby, dyskoteki i kluby nocne, ale jest tu także bogata oferta skierowana do miłośników różnego rodzai sportów. Kurort dysponuje licznymi kortami tenisowymi, są tu kręgielnie, boiska, ścieżki rowerowe, park wodny i wiele innych. Dla licznie przybywających tu turystów czekają doświadczeni trenerzy i instruktorzy.

Wakacje w Złotych Piaskach mogą również zaliczać się do jednych z ciekawszych pod względem zwiedzonych miejsc i ośrodków kulturalnych, które można znaleźć w pobliskiej Warnie.

Ogromnym powodzeniem wśród turystów cieszą się źródła mineralne, które w Złotych Piaskach są dostępne przez cały rok. Na bazie ich właściwości leczniczych wybudowano ośrodki lecznicze i centra odnowy biologicznej.

Wczasy w Złotych Piaskach, podobnie jak wakacje w Słonecznym Brzegu, to także liczne imprezy kulturalne i festiwale. Mają tu miejsce przedstawienia baletowe i operowe. Warto skorzystać z okazji i wykupić bilety na jeden z koncertów odbywających się w ramach Międzynarodowego Festiwalu „Warneńskie Lato”. Tradycyjne konkursy piękności, festiwale mody awangardowej, festyny piwne czy parada samochodów retro to wiele z proponowanych przez Złote Piaski przedsięwzięć.

Jest tu także bogata oferta dla najmłodszych wczasowiczów- jazda na kucyku, dziecięce ośrodki sportowe, place do strzelania z łuku, skoki bungee, tenis, mini golf, gry komputerowe i elektroniczne, pociągi i zamki nadmuchiwane, a do tego dyskoteki dziecięce, spotkania z ulubionymi bohaterami w spektaklach kukiełkowych. Morze w Złotych Piaskach jest spokojne, a łagodne zejście jest bezpieczne dla dzieci.

Złote Piaski to nie tylko ciekawe miejsce na letnie wczasy. Warto tu przyjechać jesienią, kiedy jest zdecydowanie mniej turystów, pogoda pozwala na długie nadmorskie spacery, a zabytki Warny i źródła lecznicze kurortu nie pozwolą nam się nudzić.

About