Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

Polskie góry

Polskie góry

Post by relatedRelated post

Zastanawiałeś się ostatnio czy może nie wybrać się na sylwestra w nasze polskie góry? Może warto wybrać się na narty i odrobinę zaszaleć? Czy aby na pewno górale zaoferują Ci odpowiednie warunki do zimowego wypoczynku? Wiele osób twierdzi, że to rozwiązanie nie jest zbyt dobre ponieważ w polskich górach jest drogo a i warunki do uprawiania sportów zimowych są mizerne. Jednym z największych ośrodków narciarskich jest Białka Tatrzańska jednak poza Białką nie ma bardzo długo nic a i sama ta rozreklamowana miejscowość jest w sezonie potwornie zatłoczona. Na najbardziej popularnym stoku – Kotelnicy nie da się jeździć chyba że ktoś jest bardzo odważny. Tłok powoduje straszne niebezpieczeństwo, bardzo łatwo o kraksę czy wypadek?

Może warto więc wybrać się w Alpy, z całą pewnością to rozwiązanie jest troszke bardziej kosztowne jednak w zamian za cenę otrzymamy również całkiem inną jakość. Starannie przygotowane stoki i wspaniałe warunki noclegowe. Bardzo często nasi górale zapominają, że turysta potrzebuje ciepłej wody i gorących kaloryferów i to najbardziej odpycha mnie od wyjazdów w polskie góry.

Jednak przecież nie wszyscy są tacy sami i nie należy wrzucać wszystkich górali do jednego wora jednak prawda jest taka, że znaczna część z nich bardzo często zapomina, że to turysta powinien być najważniejszy a nie swój własny portfel. Zadowolony turysta to turysta bardziej otwarty i bardziej skłonny do powrotu za rok a to będzie perspektywicznie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla wszystkich.

About