Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

Noclegi Zakopane

Noclegi Zakopane

Post by relatedRelated post

Ostatnio coraz częściej wspominam mojemu narzeczonemu o tym, że chciałabym jechać do zakopanego. Jak się okazuje, nie jest łatwo go do tego przekonać. Po prostu on w zimie nie chce jechać w góry. W sumie to mu się nie dziwię, ale wciąż będę próbowała go przekonać, aby pojechać do Zakopanego.
Już nawet szukałam noclegi Zakopane i szczerze mówiąc to byłoby co wynająć. Nie ukrywam, że zależy mi na tym wyjeździe. Uwielbiam góry, a Zakopane to już szczególnie. Jest tam pięknie. Nie bez powodu, nasz rodak, Papież Jan Paweł II lubił podróże po Zakopanym.
Nie ukrywam, że chciałabym jechać na dłużej niż jeden dzień, ale pewnie nie będzie takiej opcji. W sumie jeden dzień w zupełności wystarczy, aby zobaczyć wszystko, co Zakopane ma do zaoferowania.
Kiedyś jeszcze marzy mi się, aby pojechać na skoki. Póki co, jest to marzenie odległe. Niestety bilety są ogromnie drogie i nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek. Kiedyś jednak odłożę pieniądze i zrobię sobie taką wycieczkę. Wtedy na pewno będę zadowolona.

About