Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

Jastarnia noclegi i atrakcje

Jastarnia noclegi i atrakcje

Post by relatedRelated post

Jastarnia turystycznie

Jastarnia znajduje się w województwie pomorskim. Swoim pięknym klimatem przyciąga całą masę turystów.
Jastarnia noclegi i atrakcje – to priorytet każdego zwiedzającego. Na początku podróży każdy turysta myśli o zakwaterowaniu oraz miejscach które koniecznie musi zobaczyć.
Villa Astrid oferuje wyjątkowy wypoczynek w dobrej cenie. Obiekt wyposażony jest w duży parking, Wi-Fi, miejsce na grilla oraz duży plac zabaw. W budynku mamy stałą ekspozycję obrazów Jerzego Stachury. Kolejną świetną noclegownią jest Pensjonat Manix, który położony jest w cichej i przyjemnej okolicy. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w toaletę, telewizor oraz lodówkę.
Gdy zdobędziemy już miejsce do spania, czas wybrać się na wycieczkę po pięknej Jastarni. Pierwszym obowiązkowym miejscem jest plaża, szeroka i piaszczysta. Znajdują się na niej liczne atrakcje dla dzieci takie jak – zjeżdżalnie wodne i dmuchane konstrukcje do skakania. Kolejnym punktem, do którego powinniśmy się wybrać jest Muzeum Pod Strzechą, które prezentuje dawne sprzęty rybackie. Jest to prywatna kolekcja Juliusza Strucka. Po muzeum osobiście oprowadza gospodarz. Oprócz tego Jastarnia oferuje zwiedzanie wielu kościołów, na przykład Parafia św. Antoniego Padewskiego, Kościół parafialny Nawiedzenia NMP. Przyjeżdżając z dzieckiem, również znajdziemy świetne miejsca do zabawy. Będzie to chociażby park linowy czy molo w Juracie, które jest genialnym punktem widokowym do podziwiania nadmorskich widoków. W Jastarni panuje fantastyczny klimat, dlatego co roku przyjeżdża tu tak wielu turystów.

About