Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

HOTEL I RESTAURACJA ZORNICA ? POCZESNA

HOTEL I RESTAURACJA ZORNICA ? POCZESNA

Post by relatedRelated post

HOTEL ZORNICA położony jest 12 kilometrów od Częstochowy przy trasie Warszawa ? Katowice. Hotel dysponuje jedenastoma pokojami i sześcioma apartamentami ( 44 miejsca noclegowe). Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w telewizję satelitarną, telefon, minibar i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel dysponuje dwoma salami konferencyjnymi na łącznie 100 miejsc (mniejsza na 20,większa na 80 osób).
Obiekt zbudowany został w 2000 i jest przykładem architektury góralskiej tak zwanego stylu witkiewiczowskiego dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
Hotelowa restauracja pod tą samą nazwą jest naprawdę wyjątkowa. Podawane potrawy są nie tylko regionalne podhalańskie, ale jest to głównie kuchnia europejska.Dodatki podawane w restauracji,takie ja marynaty, konfitury czy kompoty robione są we własnym zakresie i przechowywane są w kuchennych spiżarniach. Restauracja została doceniona przez takie sławy kulinarne jak Robert Makłowicz, Piotr Bikont i wydawnictwo Pascal. Kuchnia dostosowana jest do pór roku a godne polecenia są jagnięcina i kaczka i sezonowe sałatki.

About