Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

HOTEL BELVEDERE RESORT & SPA

HOTEL BELVEDERE RESORT & SPA

Post by relatedRelated post

Hotel( czterogwiazdkowy) jest przepięknie usytuowany w bardzo bliskim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego, do centrum Zakopanego jest tylko dziesięć minut spacerkiem. Hotel dysponuje 27 luksusowymi apartamentami i 148 pokojami na łącznie 350 miejsc noclegowych.
Goście mają do wyboru wnętrza, a więc może to być wnętrze charakteryzujące się dyskretną elegancją w stylu dwudziestolecia międzywojennego albo pokój w stylu rustykalnym. Hotel jest w stanie organizować konferencje, szkolenia, sympozja czy inne spotkania biznesowe gdyż dysponuje 7 salami konferencyjnymi na 350 miejsc, w pełni wyposażonych w najnowszy sprzęt audiowizualny i dostęp do szybkiego Internetu.
Żeby na pewno wiadomo było, że hotel jest w Zakopanem, jedna z hotelowych restauracji świadczy o tym bardzo dobitnie. Restauracja ? Pod Aniołem? serwuje góralskie dania przy góralskiej muzyce i w bardzo góralskim wnętrzu, a goście, którzy preferują elegancję mogą się udać do eleganckiej restauracji ? Ziemiańskiej? a na deser i kawę do Kawiarni Wiedeńskiej.
Goście hotelu mogą także korzystać z basenu, jacuzzi, sauny fińskiej i tureckiej. Do dyspozycji jest sala bilardowa i kręgielnia a także wirtualne pole golfowe.

About