Wynajem samochodów Warszawa bez kaucji

HOTEL AMADEUS ? KRAKÓW

HOTEL AMADEUS ? KRAKÓW

Post by relatedRelated post

Czterogwiazdkowy Hotel Amadeus to komfort i elegancja i świetna lokalizacja, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na dojazdy do newralgicznych punktów miasta. Zwłaszcza, że personel pomaga organizować wycieczki po Krakowie, aby gość mógł zobaczyć to, co jest najbardziej godne obejrzenia i zwiedzenia w tym starym przepięknym mieście, pełnym zabytków i niespotykanej nigdzie indziej atmosfery.
Hotel dysponuje 22 pokojami na 44 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w telewizję satelitarną, telefon i bezpłatnym dostępem do Internetu gwarantujący stały kontakt ze światem. Hotelu można także organizować spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia albo inne tego typu imprezy, gdyż w hotelu są 2 sale konferencyjne na 58 miejsc, świetnie wyposażone w potrzebny sprzęt i które mogą być na życzenie klienta kompleksowo obsłużone przez personel hotelu.
Bardzo ciekawym miejscem jest restauracja Amadeus umiejscowiona w piwnicach hotelu. Niepowtarzalny charakter nadają jej freski, obrazy i sklepienia. Gość będzie też usatysfakcjonowany z podawanych tu wykwintnych dań i doskonałych win z różnych stron świata. Wspaniały klimat nadaje temu miejscu także muzyka, którą słychać podczas posiłków. Jest też wspaniale pachnąca świeżo parzoną kawą, kawiarnia z ogromnym wyborem deserów.
A zmęczony gość po zwiedzaniu Krakowa może zrelaksować się w saunie lub poćwiczyć na siłowni.

About